bg_image
Akademik Tercüme
Tercüme Süreci

Tercüme edilecek işin alımı

Tercüme süreci işin alımıyla başlar. Tercüme edilecek akademik makalelerinizi bize en çabuk e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Metinlerinizi info@akademiktercume.com adresine bekliyoruz.

Metnin fiyatlandırılması ve teslim süresinin hesaplanması

Tercüme için gönderdiğiniz akademik metin genel koordinatörümüzce incelenerek tercümenin uzunluğuna, zorluğuna, diline ve uzmanlık alanına göre fiyatlandırılır, teslim süresi belirlenir ve size en geç bir saat içinde e-posta ile bilgi verilir.

Tercümenin yapılması

Tercüme için fiyat ve süre teyidiniz alındıktan sonra tercüme edilecek metin genel koordinatörümüzce konusuna göre uzman tercümana aktarılır. Tercümesi tamamlanan metin ikinci bir uzman tercüman tarafından kontrol edilir. İkinci bir tercümanın kontrolünden geçen metin son olarak da editörümüzce yazım yanlışlarına ve gramer hatalarına karşı kontrol edilir.

Tercümenin teslim edilmesi, arşivlenmesi ve isteğe bağlı olarak imha edilmesi

Tercümesi tamamlanan metinleriniz istediğiniz ortamda size teslim edilir. Ayrıca ileride talebiniz doğrultusunda size teslim edilmek üzere gizlilik prensiplerimize uygun olarak elektronik ortamda arşivlenir. Ayrıca, dilerseniz metinleriniz gizlilik gereği çeviriden sonra imha da edilebilir.

%100 müşteri memnuniyeti - Kalite garantisi

Akademik Tercüme olarak yaptığımız tercümelerin doğruluğunu garanti etmekteyiz. Tercümenin yanlış yapıldığını, dil kuralları açısından çeviri veya yorum hataları bulunduğunu kanıtladığınız takdirde veya makaleniz yabancı yayınlarda dil ve gramer hataları yüzünden yayınlanmaz da geri çevrilirse, sizden hiçbir ek masraf talep etmeden çeviride düzeltme yapmayı, gerekirse çeviriyi en baştan yapmayı veya para iadesi yapmayı kabul ve taahhüt etmekteyiz.

Akademik Tercüme
Referanslarımız

Hizmet verdiğimiz akademisyenlerin görev yaptıkları üniversitelerden bazıları: